«Διάθεση ζωνών στο Δημοτικό Ραδιόφωνο Θεσσαλονίκης σε σχολικές μονάδες»

ΘΕΜΑ: «Διάθεση ζωνών στο Δημοτικό Ραδιόφωνο Θεσσαλονίκης σε σχολικές μονάδες»

Σας υπενθυμίζουμε ότι η Επιχείρηση Πληροφόρησης, Θεάματος και Επικοινωνίας του Δήμου Θεσσαλονίκης συνεχίζει για πέμπτη σχολική χρονιά τη διάθεση ραδιοφωνικού χρόνου στο Δημοτικό Ραδιόφωνο FM 100,6  στους μαθητές πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του νομού Θεσσαλονίκης. Λεπτομέρειες για τους στόχους της δράσης, τη διάθεση των ζωνών και τη διαδικασία συμμετοχής των μαθητικών ομάδων θα βρείτε στο συνημμένο έγγραφο, το οποίο σας κοινοποιήθηκε στις 18 Νοεμβρίου 2015 .

Παρακαλούμε τις Διευθύντριες και τους Διευθυντές των σχολικών μονάδων που έχουν ήδη συμμετάσχει σε αυτή τη δράση ή σχεδιάζουν τη συμμετοχή τους να ενημερώσουν σχετικά το Γραφείο Πολιτιστικών Θεμάτων αποστέλλοντας τη συνημμένη φόρμα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.